Polštář válec 120cm

UŠIJEME DO 2 PRACOVNÍCH DNŮ
Kód: 4051
Výrobce: Šitíčko bejby
369 Kč
Záruka: 2 roky
materiál : fleece polar, duté vlákno
rozměr: 120x12cm
Barvar: modrá

Polštář válec na vyplnění mezery mezi postelí a zdí, nepotáhne vám tudy průvan a zamezí padání věcí za postel, děti si je hned zamilují, je prima relaxačním polštářem pro odpočinek, a dobře poslouží i maminkám v těhotenství jako podpůrný polštář pod bříško.

Hodí se do postýlek 120x60cm - dva proti sobě udělají postýlku - pelíškem - tedy těsnější kolem mimika

Je velice pružný, můžete si ho stočit a užít dle vaší potřeby.

Má více členité zbarvení v různých šířích - celá paleta barev modrých odstínů  ( každý váleček se může lišit v síle pruhů, ale barevnost je zachována )


120x12cm

materiál je hebký fleec polar o gramáži - hutnosti 230G/m2 , polštáře plníme dutým vláknem special, oba materiály vlastní atest pro děti do 3 let,

Polštáře se perou celé na 40st. maximálně, velice rychle schnou, stačí je volně rozložit a nechat proschnout ve stínu.Tip: je vhodným a velmi oblíbeným dárkem k jakékoliv příležitosti jak pro děti tak i dospělé.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme Česká rodinná firma již s 10 letou tradicí, od r. 2008 jsme na našem trhu navrhujeme, vyvíjíme a  šijeme výrobky dle potřeb našich zákazníků a poptávky.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každé objednávce, aby byla co nejdříve u svého majitele. Proto se plně věnujeme pouze maloobchodu, abychom mohli naše výrobky mít co nejdříve hotové, ale také, abychom se mohli věnovat novinkám a vylepšení našich výrobků.

Náš e shop Šitíčko bejby, který provozujeme je z 98% o našich výrobcích, doplňkem našeho sortimentu je prodej látkových plen od výrobce LtZ Libštát. 

 

Našim zákazníkům nabízíme :

- originální a vlastní zpracování

- kvalitní práci s atestovaným materiálem

- osobní přístup

- možnost úpravy našeho zboží na míru ( barvy x rozměr )

- osobní vyzvednutí zboží v našem výdejním místě