Látkové plenky

Velikost
plenky
SKLADEM (1 balení)
Kód: 4569/70X Zvolte variantu
259 Kč
Záruka: 2 roky
rozměr : 70x70cm
materiál : 100% bavlna
motiv : želvička, šnek
vyr 95zelva snek a bile pleny
Ihned k odeslání

Balené v blistru po 5ks - z toho 3x se vzorem a 2x čistě bílá 70x70cm

Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost a měkkost.

Plenky můžete užít klasicky na široká balení, ale praktické jsou zejména k lékaři, jako bryndáček při ublinkávání, do kočárku pod hlavičku - miminka se hodně potí. V nemoci ná zábaly, obklady na krk i bolavou hlavu. Navíc uděláte i parádu.

Můžete je vyvářet a prát na 60st.

"Tradiční 100% bavlněné tetra plenky schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným plenkám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění. "citujeme výrobce a z vlastní zkušenosti potvrzujeme

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Nezpůsobují alergické reakce a podporují zdravý vývoj kyčlí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce jehož tradice ve výrobě sahá až do roku 1894.

V současnosti  společnost disponuje nejmodernější jehlovou tkací technikou, která zabezpečuje vysokou úroveň kvality výroby. Samozřejmostí jsou pečlivě vybírané přírodní suroviny. Bavlněné pleny z Libštátu se tak vyznačují  kvalitou zpracování a dlouhou životností.