Jak správně změřit zábranu postele

Výběr chráničů na e shopu je rozdělen dle :

– délky x obvodu zábrany viz níže foto míra kolem dokola svinovacím metrem nebo pokud měříte klasickým pravítkem – 2x tloušťka + 2x výška zábrany – míra celkem vám dá obvod

délka – část zábrany, na které má být umístěn chránič

příklad : naměřím – li délku 90cm a výšku 10cm a tloušťku 2cm – obvod je ( 2x10 + 2x2 cm )

celkem 24cm – cena tedy odpovídá 310,- ( viz nabídka e shopu )

Delší chrániče jak 100cm běžně nezhotovujeme  – proto na delší zábrany si chrániče vybírejte dle hodnot k sobě.

např. Na 190cm zábranu – 2x95cm , nebo 200cm – 2x100cm, 4x50cm atd.  podle toho jak členité chrániče chcete mít a kombinujete - li barvy, tak i pestrost. Variabilní chrániče ve více kusech můžete časem střídat otáčet a mít tak dle nálady pokaždé jinou variantu, jezdce na zipech jsou vysouvací. 

 

NIKDY NEKUPUJTE CHRÁNIČE DŘÍVE NEŽ BUDETE MÍT POSTEL SKTUTEČNĚ DOMA - HROZÍ, ŽE SE DO ROZMĚRU NETREFÍTE. DLE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ JE TŘEBA SI VŽDY  ROZMĚR ZÁBRAN OSOBNĚ ZMĚŘIT.

Konečnou šířku chrániče na zapínání upravujeme sami, dle vámi vybraného obvodu v ceníku, který jste naměřili. Vámi naměřený obvod je pro nás výchozí míra, proto nám neuvádějte rozměry s přídavky, aby vám chrániče pak nebyly velké!

 

ceny jsou stejná jak pro jednobarevný tak dvoubarevný chránič - můžete je otáčet na obě strany, jezdce zipů jsou vysouvací.

Chrániče kde není možné vzhledem k členitosti podpěr dát zip po celé délce upravíme dle vašich dispozic, budeme rádi za uvedení požadavku rozmístění druků, i případné foto vaší postýlky nebo části kam upravovaný chránič bude umístěn.

Platba je možná pouze Převodem ( viz popis konkrétního zboží a viz Obchodní podmínky ) objednávky na Dobírku nebo hotově upravíme v souladu s charakterem tohoto zboží na platbu Převodem.

Upozornění  -  chrániče, šijeme na objednávku jak z nabídky eshopu tak dle vašich jiných dispozic a proto je třeba dobře měřit, a případné nejasnosti a nepravidelnosti u zábran konzultovat předem, protože takto šité zboží dle Obchodních podmínek není možné vrátit ve 14 denní lhůtě. Pro nás je takové zboží dále neprodejné.  

Výběr chráničů Eshop 

fialová 2

Vzorník odstinů k výběru :

barvy chrániče_1

 

Na přání vám zhotovíme i tzv. bodové chrániče - na výstupky zejména u čela postýlky. Ty v nabídce e shopu nenajdete - protože rozměrů, které se dají ušít je nepřeberné množství - proto nám v případě zájmu pište  šířku x délku výčnělku - na sitickobejby@gmail.com

Ukázka foto - směsice klasických chráničů v odstínu oranžová / žlutá,  včetně vyšívání na přání a bodové chrániče

001_2 

009_2

Kromě klasických chráničů máme v nabídce i přímo chránič na sundávací zábranu Ikea - Vikare , ale i na pevné bočnice u postýlek Kritter, Sniglar a jim podobné, jsou velikostně stejné.

 

 vikareU zábran, které mají nožky od okrajů, tak, že by hrozilo čouhání okrajů ven, upravíme chránič se zapínáním mezi nožkami - podpěrami a okraje se zapínáním na druk, aby se okraj chrániče nerozevíral. Tuto skutečnost mi vždy uvádějte v objednávkách, protože jinak chrániče zhotovuji klasicky se zapínáním zipu zpravidla po celé délce.

Na kulatá čela nebo celá čela, kde není jak uchytit chránič ve spodní části  chrániče nešijeme.

Chrániče vám opatříme i výšivkou jména

008_1

005 (5)

 

 Foto chráničů - fotografie jsou naše vlastní, nebo z poskytnutých našimi zákazníky s jejich svolením

děkuji, že  respektujete moji autorskou tvorbu a nekopírujete jakékoliv fotografie, je možno pouze po předchozí domluvě

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.